Haftanın Yeni Filmleri 05.04.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 05.04.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Tolga Örnek
 

 

Mucize Aynalar
Mucize Aynalar
Miracle Mirrors

Yakın bir gelecekte Mucize Aynalar isimli bir buluş kullanıcıların beyin dalgalarını okuyarak, özel algoritmalarla onların en güzel, en mutlu günlerini ve daha yaşanmamış en büyük hayallerini onlara geri yansıtır. Bu buluştan birileri milyonlarca dolar kazanır ama hiçbir kazanç Mucize Aynalar'ın mütevazı yaratıcısı olan ve borçlar içinde yüzen Şahap Cenabettin'e gitmez. İcadının ondan çalınmasının yanında kötü şans onu her yerde takip etmeye devam eder.  Ama Şahap’dan başka kimsenin bilmediği bir tasarım hatası sayesinde bu aynalar birbirini hiç tanımayan insanların hayatlarının kesişmelerine neden olur. Dünyaya yakın geçen bir göktaşının da neden olduğu olaylar Şahap ve Şahap gibi hayallerinin peşinde koşan amatör senarist ve profesyonel ambülans şoförü Kerim Ongun’un kaderlerini değiştirir.
In the near future, an invention called Miracle Mirrors reads the brain waves of users and reflects back to them their most beautiful, happiest days and biggest dreams that have not yet been realized, with special algorithms. Someone earns millions of dollars from this invention, but none of the profits go to Şahap Cenabettin, the humble creator of Miracle Mirrors, who is swimming in debt.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Comedy Drama
Süre : 103 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Tolga Örnek
Senaryo : Tolga Örnek
Müzik : Tamer Çıray
Görüntü Yönetimi : Olcay Oğuz
Kurgu : Oğuz Çelik, Emre Gezici.
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Boran Kuzum, Cengiz Bozkurt, Şebnem Bozoklu, Eren Demirbaş, Zerrin Sümer, İştar Gökseven, Galip Erdal, İdil Fırat, Umut Öztok, Onur Apaydın, Jens Grund, Tolga Tıklaçiftçi, Tolga Bayraklı.
Yapımcı Firma : Orchestra Content (Mine Şengöz)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 6A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır