Haftanın Yeni Filmleri 19.04.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 19.04.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Emrah Tarım
 

 

Nufer
Nufer

Farklı iklimde farklı zamanlarda yaşanan üç mevsimde geçen geçmişe dayalı yapılan lanetli bir anlaşmanın tohumlarını zamanla büyüten evren,iki ayrı dünyanın varlığı olan Nefer ve Belis'i bir araya getirir. Bu anlaşmanın tek masum tohumu ay yüzlü Belistir. Kötü enerjiye sahip yeryüzünde hüküm sürmeye çalışan Kitavin, Halim’in korumasıyla gizlenen hançer belisin 18. yaş gününe kadar saklama savaşı verir.
The universe, which has grown the seeds of a cursed agreement based on the past in three seasons at different times in different climates, brings together Nefer and Belis, the beings of two separate worlds. The only innocent seed of this agreement is the moon-faced Belis. Trying to rule on the earth with bad energy, Kitavin fights to keep the dagger hidden under Halim's protection until Belin's 18th birthday.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Horror Thriller
Süre : 98 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Emrah Tarım
Senaryo : Fikret Bayram, Tüba Karakuş.
Müzik : Zafer Günen
Görüntü Yönetimi : Hakan Kaftanoğlu
Kurgu : Hakan Keçecioğlu
Sanat Yönetimi : Hakan Keçecioğlu
Oyuncular : Ozan Güler, Nazan Bayazit, Selahattin Taşdöğen, Ayhan Işık, Aslı Atıl, Yağmur Yüksel, Ali Şahin, Yıldırım Gömleksiz, Mutlu Tuncaalp., Çağla Sayöz, Okan Darun.
Yapımcı Firma : Tübak Film (Tüba Karakuş, Yusuf Kutlu)
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma : 10+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır