Haftanın Yeni Filmleri 19.04.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 02.02.2024 - Japonya)

» Sinemalar ve Seanslar
 Çocuk Filmi,  

Haruo Sotozaki
 

 

Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To The Hashira Training
Kimetsu no Yaiba Kizuna no Kiseki, Soshite Hashira Geiko e
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To The Hashira Training

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba, Koyoharu Gotoge'nin SHUEISHA's JUMP COMICS altında yayınlanan, 23 ciltten oluşan ve 150 milyondan fazla kopya basılan manga serisine dayanmaktadır. Animasyon prodüksiyonu ufotable tarafından yapılmıştır. Hikaye, ailesi bir iblis tarafından öldürülen bir çocuk olan Tanjiro Kamado'nun, küçük kız kardeşi Nezuko'yu bir iblise dönüştürdükten sonra tekrar insana dönüştürmek için Demon Slayer Corps'a katılmasıyla başlıyor. Nisan 2019'da TV anime serisi Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba ilk olarak Tanjiro Kamado, Unwavering Resolve Arc ile prömiyerini yaptı, ardından Ekim 2020'de uzun metrajlı film Mugen Train ve Ekim 2021'den itibaren TV dizisi Mugen Train Arc ve Entertainment District Arc ve Nisan 2023'ten itibaren Swordsmith Village Arc yayınlandı. İlkbahar 2024'te, uzun zamandır beklenen yeni TV dizisi Hashira Training Arc'ın prömiyeri yapılacak. "To the Hashira Training" adlı bu dünya turu prömiyerinde, Tanjiro ve Üst Dörtlü, Hantengu arasındaki şiddetli savaşın sonucunu ve Nezuko'nun güneşe karşı zaferini içeren Swordsmith Village Arc'tan 11. Bölüm ilk kez sinemalarda gösterilecek. Bunu, yine ilk kez gösterilecek olan Muzan Kibutsuji'ye karşı yaklaşan son savaşa hazırlık olarak Hashira tarafından yürütülen eğitimin başlangıcını içeren Hashira Training Arc'ın 1. Bölümü takip ediyor. Bu dünya turu, Şubat 2023'te 104 ülke ve bölgede gösterilen "To the Swordsmith Village "ı aşarak 139'dan fazla ülke ve bölgede gösterilecek. Tiyatro gösterimine hazırlık olarak, görüntüler geçen seferki gibi 4K'ya dönüştürüldü ve tüm müzikler gelişmiş tiyatro içi izleme için 5.1ch, 7.1ch ve Dolby Atmos olarak biçimlendirildi.
Tanjiro undergoes rigorous training with the Stone Hashira, Himejima, in his quest to become a Hashira. Meanwhile, Muzan continues to search for Nezuko and Ubuyashiki.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2024
Tarz * : Animation Action
Süre : 104 dakika
Ülke : Japonya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Haruo Sotozaki
Senaryo : Koyoharu Gotouge
Müzik : Yuki Kajiura, G? Shiina.
Görüntü Yönetimi : Manabu Kamino
Kurgu : Yuichi Terao
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Seslendirme: Natsuki Hanae, Akari Kito, Hiro Shimono, Yoshitsugu Matsuoka, Nobuhiko Okamoto, Takahiro Sakurai, Katsuyuki Konishi, Kengo Kawanishi, Saori Hayami, Kana Hanazawa, Kenichi Suzumura, Tomokazu Seki, Tomokazu Sugita.
Yapımcı Firma : Shueisha, Aniplex, Ufotable.
İthalatçı Firma : Mars Entertainment
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 16+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır