Haftanın Yeni Filmleri 26.04.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 26.04.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Serap Çetintürk
 

 

Katala: Oyun Gecesi
Katala: Oyun Gecesi

Üniversitenin popüler cheerleader takımı yarışmaya hazırlanmaktadır. Takımın gözde dört kızı hafta sonunu geçirmek üzere gözlerden uzak göl evine tatile giderler. Burda kendilerini seri bir katille evde ve bir oyun icin mahsur kalmış halde bulurlar. Çünkü bu ruhani seri katil birer birer hepsini avlayacaktır! Onların en buyuk hatası yüz yıllar önce yasayan ve dehşet saçan bu ruhani seri katili cağırmaktı! Kızların eğlenceli ruh çağırma seansı bir anda dehşet verici bir hal alır. Katala denilen katil korkunç cinayetlerine kaldığı yerden devam eder. Ceren ve arkadaşları yaptıkları hatanın ölümcül bedeliyle yüzleşmek zorunda kalmışlardır. Hayatlarını kurtarmak için kaçtıklarında ise belanın daha yeni başladığının farkında değildirler.
The university's popular cheerleader team is preparing for the competition. The team's four favorite girls go on vacation to a secluded lake house for the weekend. Here they find themselves trapped in the house with a serial killer and playing a game. Because this spiritual serial killer will hunt them all, one by one! Their biggest mistake was to summon this spiritual serial killer who lived and spread terror hundreds of years ago! The girls' fun necromancy session suddenly turns terrifying. The killer called Katala continues his horrific murders from where he left off. Ceren and her friends had to face the fatal price of their mistake. When they run away to save their lives, they don't realize that the trouble has just begun.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Horror Thriller
Süre : 85 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Cafer Şiar Zaim
Senaryo : Cafer Şiar Zaim
Müzik :
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Serap Çetintürk, Ceren Tuğba İldiz, Tuğba İldiz, Selbinyaz Hatamova, Serkan Çelik.
Yapımcı Firma : MC Film (Asuman Zaim)
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma : 16+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır