Haftanın Yeni Filmleri 26.04.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 18.04.2024 - Avustralya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Luca Guadagnino
 

 

Rekabet
Challengers

Vizyoner sinemacı Luca Guadagnino’nun Rekabet filminde eski bir tenis dehası olup antrenörlüğe dönen ve doğası gereği hem kort içinde hem de kort dışında asla af dilemeyen Tashi Duncan’ı Zendaya canlandırıyor. Mağlup serisinden kurtulamayan bir şampiyonla (Mike Faist – West Side Story) evli olan Tashi’nin kocasını bu seriden kurtarmaya yönelik stratejisi, kocasının eski yakın arkadaşı ve kendisinin eski sevgilisi Patrick (Josh O’Connor – The Crown) ile yüzleşmek zorunda kalınca şaşırtıcı bir hal alır. Geçmişleri ve gelecekleri çarpışırken ve tansiyon giderek yükselirken Tashi kendisine şu soruyu sormak zorunda kalır: Galibiyet neye mal olacak?
Tashi, a former tennis prodigy turned coach is married to a champion on a losing streak. Her strategy for her husband's redemption takes a surprising turn when he must face off against his former best friend and Tashi's former boyfriend.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2024
Tarz * : Romance Drama Sport
Süre : 131 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Luca Guadagnino
Senaryo : Justin Kuritzkes
Müzik : Trent Reznor, Atticus Ross.
Görüntü Yönetimi : Sayombhu Mukdeeprom
Kurgu : Marco Costa
Sanat Yönetimi : Paul Alix, Jasmine Cho, Matthew Gatlin.
Oyuncular : Zendaya, Mike Faist, Josh O'Connor, Darnell Appling, Bryan Doo, Shane T Harris, Nada Despotovich, Joan Mcshane, Chris Fowler, Mary Joe Fernandez, A.J. Lister, Connor Aulson, Doria Bramante, Christine Dye, James Sylva, Kenneth A. Osherow, Kevin Collins, Burgess Byrd, Jason Tong, Hudson Rivera, Noah Eisenberg, Emma Davis, Naheem Garcia, Alex Bancila, Jake Jensen, Konrad Ryba, Hailey Gates, Andrew Rogers, Beverly Kristenson Helton, Brad Gilbert, Sam Xu, Caleb Schneider.
Yapımcı Firma : Frenesy Film Company, Metro-Goldwyn-Mayer, Pascal Pictures, Why Are You Acting Productions.
İthalatçı Firma : The Moment Entertainment/TME
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 16+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır