Haftanın Yeni Filmleri 26.04.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 26.04.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Battal Karslıoğlu
 

 

Zah-har: Cin Ahalisi
Zah-har: Cin Ahalisi

Genç yaşlarda olan Murat, abisi Fırat ve annesi Saniye ile yaşamaktadır. İnançlı ve dürüst bir karaktere sahip olan Murat, bir süre sonra sürekli kabuslar görmeye başlar. Kendisini sürekli farklı bir alemde, farklı bir boyutta görmekte ve bu sebeple korkmaktadır. Günlerden bir gün fenalaşan Murat felç kalır ve cehennemi yaşamaya başlar. Yörede yaşayan molla Ömer Murat'a Zah-har cinlerinin musallat olduğunu söyler ve büyük savaş başlar.
Murat, who is young, lives with his older brother Fırat and his mother Saniye. Murat, who has a faithful and honest character, begins to have constant nightmares after a while. He constantly sees himself in a different world, in a different dimension, and for this reason he is afraid. One day, Murat falls ill, becomes paralyzed, and begins to experience hell. Ömer, the mullah living in the region, tells Murat that the Zah-har demons are haunting him, and the great war begins.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2024
Tarz * : Horror
Süre : 85 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Battal Karslıoğlu
Senaryo : Tayfun Gedikoğlu
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Malik Ejder Şentürk
Kurgu : Battal Karslıoğlu
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Tahir Şimşek, Yavuz Çetin, Mesut Gedikoğlu, Kasım Şengönül, Ömer Çağlar, Orhan Ulu.
Yapımcı Firma : Gedikoğlu Yapım
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 16+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır