Haftanın Yeni Filmleri 03.05.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 03.05.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Mustafa Tilci
 

 

Kanlı Gece
Kanlı Gece

Korku, gerilim ve komedi tarzlarını biraraya getiren ve Bursa’da çekilen filmde Mehmet Özcan Varaylı, Jale Ak rol alıyor.
Mehmet Özcan Varaylı and Jale Ak star in the film, which brings together horror, thriller and comedy styles and was shot in Bursa.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Action Thriller
Süre : 113 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Mustafa Tilci
Senaryo : Reşat Ayhan
Müzik : Mehmet Ali Bayık
Görüntü Yönetimi : Necdet Gürcüoğlu, Cüneyt Değdaş.
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Mehmet Özcan Varaylı, Jale Ak, Mehmet Özbey, Seval Arun, Engin Bozbey, Ali İhsan Süzer, Mehmet Toprak, Yusuf Emre Kürkçü, Zeynep Ertunç, Resat Ayhan, Talha Meten, Aleyna Yazıcı, Nazım Ensar Tilci, Diyar Ateş, Seyithan Oymacı, Mustafa Baydilli, Ersin Kaya, Yılmaz Apaydın, Arman Aker, Ayşe Naz Ünsal, Elif Karakuş, Kadir Günay Yıldız, Eyyup Çelebi, Murat Deniz.
Yapımcı Firma : İmamoğlu Yapım (Mustafa Tilci)
Dağıtımcı Firma : Lion Dağıtım
Sınıflandırma : 10+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır