Haftanın Yeni Filmleri 03.05.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 03.05.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Gürsel Ateş (sağda)
 

 

Şahsi Meselemiz Merkez Üssü Hatay
Şahsi Meselemiz Merkez Üssü Hatay
Our Private Topic: Hatay

Hikaye, Baran öğretmenin evlilik yıl dönümünde enkazda hayatını kaybetmesini ve depremde eşini kaybetmiş olan Nehir'in, ölümünü kabullenememesini ve Atatürk'ün 'şahsi meselem' dediği Hatay'ı terketmemek gerektiğini konu alıyor.
The story is about teacher Baran losing his life in the rubble on his wedding anniversary and Nehir, who lost her husband in the earthquake, not being able to accept his death and the need not to leave Hatay, which Atatürk called "my personal matter".

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2024
Tarz * : Drama
Süre : 93 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Gürsel Ateş
Senaryo : Bülent Durgun, Taner Şahin.
Müzik : Gürkan Çakıcı
Görüntü Yönetimi : Çetin Çavan
Kurgu : Olgun G. Ertunga
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Bülent Durgun, Hilal Anay, Cezmi BaskIn, Emre Özmen, Uğur Çavuşoğu, Suzan Aksoy, Melisa Tuncer Mitrovic, İskender Bağcılar, Berat Demir, Tolga Kandemir.
Yapımcı Firma : Üsküdar Yapım (Bülent Durgun)
Dağıtımcı Firma : A90 Pictures
Sınıflandırma : 13+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır