Haftanın Yeni Filmleri 03.05.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 03.05.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Selman Nacar
 

 

Tereddüt Çizgisi
Tereddüt Çizgisi
Hesitation Wound

Ceza avukatı Canan, hasta annesinin, bir hakimin ve savunması kendi lehine dönen cinayet zanlısı müvekkilinin hayatını etkileyecek ahlaki bir seçim yapmak zorunda kalır.
Criminal lawyer Canan has to make a moral choice that will affect the lives of her ailing mother, a judge, and a murder suspect client, whose defense is turning in his favor.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Drama
Süre : 84 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Selman Nacar
Senaryo : Selman Nacar
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Tudor Vladimir Panduru
Kurgu : Melik Kuru, Selman Nacar.
Sanat Yönetimi : Meral Aktan
Oyuncular : Tülin Özen, Oğulcan Arman Uslu, Gülçin Kültür Şahin, Vedat Erincin, Erdem Şenocak, Mucahit Koçak, Nilüfer Alptekin, İlyas Özçakır, Güliz Gençoğlu, Okan Avcı, Mehmet Solmaz, Buket Gulbeyaz, Mustafa Elikoğlu, Hakan Kahraman, Emrah Özdemir, Gülçin Hatıhan, Erol Babaoğlu, Salih Usta.
Yapımcı Firma : Karma Films, Kuyu Film, Fol Film.
Dağıtımcı Firma : BS Dağıtım
Sınıflandırma : 10+
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır