Haftanın Yeni Filmleri 10.05.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 25.08.2022 - Rusya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Elena Galdobina
 

 

Süper Köpekler
Barboskiny Team
The Barkers Team

Büyük abi Cino bir bilim insanını gözüne girmeye çalışırken Lisa bir dans yarışmasını kazanmanın peşine düşer, Minik Aliş ise Aleks ve Tima’nın futbol konusundaki anlaşmazlığının önüne geçmek ve onları barıştırmak için barış elçisi olmaya karar verir. Barboskins ünlü olmayı ve interneti fethetmeyi hayal ediyor. Nasıl dans edileceğini ve beğeni ve görüntüleme toplayan komik videolar yapmayı biliyorlar, ancak yine de Kitty Cat gibi İnternet'in gerçek yıldızlarından çok uzaktalar.
Barboskins dream of becoming famous and conquering the Internet. They know how to dance and make funny videos that collect likes and views, but they are still far from the real stars of the Internet, such as Kitty Cat.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Animation
Süre : 76 dakika
Ülke : Rusya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Fyodor Dmitriev, Elena Galdobina.
Senaryo : Fyodor Dmitriev, Elena Galdobina.
Müzik : Aleksandr Boyarskiy, Georgiy Zheryakov.
Görüntü Yönetimi : Stanislav Fursov
Kurgu : Sergei Glezin
Sanat Yönetimi : Oleg Markelov
Oyuncular : Seslendirme: Vadim Bochanov, Kseniya Brzhezovskaya, Ivan Chaban, Mikhail Chernyak, Ekaterina Gorokhovskaya, Mikhail Khrustalyov, Irina Obrezkova, Valerii Smekalov, Mariya Tsvetkova, Dmitriy Vysotskiy, Yuliya Zorkina.
Yapımcı Firma : CTB Film Company, Melnitsa Animation Studio, Luminescence.
İthalatçı Firma : Esile Medya
Dağıtımcı Firma : A90 Pictures
Sınıflandırma : Genel
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır