Haftanın Yeni Filmleri 13.02.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 11.02.2015 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Sam Taylor-Johnson
Film İle İlgili Makaleler
Başak Tuncel - Grinin elli tonu
 

 

Grinin Elli Tonu
Fifty Shades of Grey
Bir edebiyat öğrencisi olan Anastasia Steele, oda arkadaşının isteği üzerine gittiği iş görüşmesinde; yakışıklı, zeki ama aynı zamanda korkutucu birisi olan Christian Grey ile tanışır. Ana'nın masum ve naif hayatı bu görüşmeden sonra değişecektir. Grey'i gerçekten istediğini fark eder ve ona yakın olmak için dayanılmaz bir istek duyar. Ruhu çevresindeki her şeyi kontrol etme hırsıyla tüketilen Christian Grey ise sahip olduğu devasa servet, çok uluslu şirketleri ve ailesine rağmen Ana'nın güzelliğine karşı koyamaz.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Drama Romance
Süre : 124 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Sam Taylor-Johnson
Senaryo : Kelly Marcel
Müzik : Danny Elfman
Görüntü Yönetimi : Seamus McGarvey
Kurgu : Lisa Gunning
Sanat Yönetimi : Laurel Bergman, Michael Diner.
Oyuncular : Jamie Dornan, Dakota Johnson, Luke Grimes, Jennifer Ehle, Rita Ora, Eloise Mumford, Max Martini, Marcia Gay Harden, Rachel Skarsten, Victor Rasuk, Callum Keith Rennie, Dylan Neal, Emily Fonda, Anthony Konechny, Anne Marie DeLuise, Andrew Airlie, Jason Cermak, Tom Butler, Julia Dominczak, Ann Wu-Lai Parry, Reese Alexander, Megan Danso, Steven Cree Molison, Raj Lal, Anna Louise Sargeant, Kirt Purdy, Brent McLaren, Peter Dwerryhouse, Chad Fortin, Jordan Gardiner, Matthew Hoglie.
Yapımcı Firma : Focus Features, Michael De Luca Productions, Trigger Street Productions.
İthalatçı Firma : UIP Türkiye
Dağıtımcı Firma : UIP Türkiye
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır