Haftanın Yeni Filmleri 04.01.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 28.12.2018 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe Dublaj,  

Marcus Bastida
 

 

Süper Ayı
Xi Ha Ying Xiong
Super Bear

Birbirlerine sımsıkı bağlı Dash ve Zack kendilerini bir anda avcıların ağından kaçarken bulurlar. Oğlu Zack' i kaçıran hayvan tüccarlarını bulmak için yanına ajan köpek Hamilton' ı da alan Dash, avcıların yerini bulup oğlunu kurtarabilmenin yollarını ararken, göründüğünden çok daha akıllı Zack' in de diğer hayvanlarla birlikte bir kaçış  planı vardır. Baba-oğul tekrar bir araya geldiğinde, aralarındaki bağ çok daha kuvvetli ve sevgi dolu olacaktır.

Father bear lives in the wilderness with his son Xi Ha, but when the young cub is captured by a human criminal and sold in the black market. Father Bear ventures into the big city to search for him.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Animation
Süre : 85 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Wang Qi
Senaryo : Ding Wei
Müzik : Wang Haoyuan
Görüntü Yönetimi : Yang Bo
Kurgu : Liu Chenguang
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Seslendirme: Jeff Dunham, Marcus Shor, Morena Cleese, Marcus Bastida.
Yapımcı Firma : Ytinifni Pictures, Zhongguang Shude International Culture Media. (Guo Jian, David L. Suarez, Song Xianwei, Yuan Xiaobo, Liang Zhixiang)
İthalatçı Firma : Siyah Beyaz Movies
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma : 7+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır