Haftanın Yeni Filmleri 04.01.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 27.07.2018 - Lübnan)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Paul Dano
 

 

Yangın Yeri
Wildlife

14 yaşındaki Joe, ev hanımı bir anne (Jeanette) ve golf oyuncusu bir babanın (Jerry) tek çocuğudur. Bir gün Kanada sınırında, evlerine çok da uzak olmayan bir ormanlık bir bölgede kontrol altına alınamayan bir yangın çıkar. O sırada işinden kovulan ve bir anlamda hayattaki amacını kaybeden Jerry, karısını ve oğlunu arkasında bırakarak yangını söndürmeye giden ekibe katılır. Babasının yokluğunda birdenbire yetişkin rolü üstlenmek zorunda kalan Joe, bir yandan da annesinin çaresizliğine ve aileyi ayakta tutma çabasına tanık olacaktır.

A teenage boy must deal with his mother's complicated response after his father temporarily abandons them to take a menial and dangerous job.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Drama
Süre : 105 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Paul Dano
Senaryo : Paul Dano, Zoe Kazan.
Müzik : David Lang
Görüntü Yönetimi : Diego García
Kurgu : Louise Ford, Matthew Hannam.
Sanat Yönetimi : Miles Michael
Oyuncular : Jake Gyllenhaal, Carey Mulligan, Bill Camp, Ed Oxenbould, Zoe Margaret Colletti, Cate Jones, Mollie Milligan, Blaine Maye, Lexi Anastasia, Darryl Cox, Sara Moore, Travis W Bruyer, John Walpole, Laurie Cummings, J. Alan Davidson, Kristen Melling, Kaye Brownlee-France, Kami King, Jennifer Rogers, Gabriel Clark, Jay Dee, Richard L. Olsen, Matt Coulson, Ginger Gilmartin.
Yapımcı Firma : June Pictures, Nine Stories Productions, Sight Unseen Pictures.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 7+ 13A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır