Haftanın Yeni Filmleri 11.01.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 26.10.2018 - Meksika)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Jeffrey Nachmanoff
 

 

Replikalar
Replicas

A scientist becomes obsessed with bringing back his family members who died in a traffic accident.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Crime Mystery Sci-Fi
Süre : 117 dakika
Ülke : İngiltere Çin Halk Cumhuriyeti Porto Riko Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jeffrey Nachmanoff
Senaryo : Chad St. John
Müzik : Mark Kilian, Jose Ojeda.
Görüntü Yönetimi : Checco Varese
Kurgu : Jason Hellmann, Pedro Javier Muñiz.
Sanat Yönetimi : Fernando Carrion
Oyuncular : Alice Eve, Keanu Reeves, Emily Alyn Lind , John Ortiz, Amber Townsend, Nyasha Hatend, Aria Lyric Leabu, Amber Rivera, Sunshine Logroño, Jeffrey Holsman, Evelyn Dean-Olmsted, Omar Cruz Soto, Jean Pierre Prats, Iván J. Torres Lasanta.
Yapımcı Firma : Company Films, Di Bonaventura Pictures, Riverstone Pictures, Remstar Studios, Fundamental Films, Lotus Entertainment, Ocean Park Entertainment.
İthalatçı Firma : Chantier Film
Dağıtımcı Firma : Chantier Film
Sınıflandırma : 13+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır