Haftanın Yeni Filmleri 22.03.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 22.03.2019 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

İnan Ulaş Torun
 

 

Baba Bu Alem Bi Alem
Baba Bu Alem Bi Alem

Alemin “Baba”sı olayım derken, ailesinin babası olamayan Kamuran Baba, hayatının pişmanlığını yaşamaya başlayınca, “Bu işlerin sonu yok” diyerek, bütün illegal işlerinden sıyrılarak, sadece legal işler yapmaya karar vermiştir. Eski mafyatik ilişkilerinden uzak olmak ve İzmir’de yaşayan kızlarına yakın olmak için Seferihisar’a yerleşmiştir. Kızları daha küçücükken onları babalarının bu kahrolası hayatından kurtarmak için Kamuran’ı terkeden eski eşi Zeynep, Yağmur’u okutup doktor yapmış ama küçüğü Damla’yı meslek sahibi yapamamıştır. Çünkü çocukluğundan beri artistik işlere meraklıdır o. Sonuç olarak İzmir’de yaşayan iki kızı ile de arası bozuktur Baba’nın. Ama gönüllerini almayı bir şekilde başarır, kız babası Kamuran Baba. Oysa asıl zorlu macera yeni başlamaktadır. “Kız babası olmak, alemin babası olmaktan daha zordur.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Drama Comedy
Süre : 84 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Oğuz Yalçın
Senaryo : Nihat Erdem
Müzik : Barış Aryay
Görüntü Yönetimi : Cüneyt Denizer
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : İnan Ulaş Torun, Melih Çardak, Tarık Papuçcuoğlu, Tuna Arman, Vural Buldu, Orçun Kaptan, İlay Sağsöz, Tolga Girgin, Selma Güngör, Cengizhan Dural, Muhammet Arıç, Cengiz Önerge, Sevgi Adıyaman, Recep Akdağ, Ümran Şakir, Çimen Çetin, Nizamettin Kalkan, Tahir Ulubyrak, Çağrı Öztürk, Sevda Edebali, Hakan Karakuş, Ahmet Arıç, Gümral Tekin, Melek Büyüközdekir, Orhan Şefik İçsel, Can Sinanoğlu, Kadriye Alkan, Tuğba Demir, Raşit Yılmaz Çoban, Ali Malhatun, Erdoğan Akar, Ayşe Muratoğlu, Rabia Tunç, Hakkı Hayırlı, Enes Taşdemir, Feride Sağlam, Orhan Uslu.
Yapımcı Firma : Eilith Media
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma : Genel
Editör : (1/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır