Haftanın Yeni Filmleri 29.03.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 29.03.2019 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Mehrdad Ghaffarzadeh (ortada)
 

 

Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle
Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle

Güzel sesi olan Emre yakın arkadaşı Hakan ile İstanbul’da bir restoranın motor kuryesi olarak çalışmaktadırlar. Hakan Ada isimli bir kızla duygusal bir ilişki yaşamaktadır. Emre ara sıra Cennet Çocukları isimli çocuk esirgeme yurdu çocukları için konserler vermektedirler. Hakan ve Ada onun videosunu çekip sosyal medyada paylaşarak ünlü olmasını sağlarlar. Televizyon yapımcısı Ayla, Emre’yi destekleyerek onun zengin ve ünlü biri olmasına sebep olur. Ayla Emre’yi severken, Emre’nin ona karşı bir ilgisi bulunmamaktadır. Emre’nin annesi onun ilk büyük konseri sırasında hayatını kaybeder ve Emre derin bir depresyona girer. Delara isimli İranlı bir kız, kardeşi Hamed ile temizlik fabrikalarının bir şubesini açmak için İstanbul’a gelirler. Gayrimenkul danışmanı Sara, Cennet Çocukları yurdunu hileyle Delara’ya satmak ister. Yurdun çocukları koruyucusu Emre yurdun satışına karşı çıkar. İlerleyen zamanlarda Emre ve Delara birbirini sevmeye başlar. Emre ve Delara’nın ilişkisinden rahatsız olan Ayla, Emre ile tartışır ve onunla çalışmaktan vazgeçer. Yurdu almaktan vazgeçen Delara, Emre’nin konseri olacağı sırada İran’a dönme kararı alır.

Emre's life takes a different path with a plan by his best friend Hakan. Emre enters into a different process with the feelings of love being added to him while fighting for orphans.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Drama
Süre : 116 dakika
Ülke : Türkiye İran
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Mehrdad Ghaffarzadeh
Senaryo : Mehrdad Ghaffarzadeh
Müzik : Murat Evgin
Görüntü Yönetimi : Masud Amini Tirani, Jean Paul Seresin.
Kurgu : Shahin Yarmohammadi
Sanat Yönetimi : Erol Roni Beraha, Mustafa Gökpınar.
Oyuncular : Yusuf Çim, Afsaneh Pakru, Ali Burak Ceylan, Hazal Türesan, Ayşen İnci, Semra Dinçer, Mustafa Dok, Pejman Bazeghi, Farhad Ghaemian, Çinare Melikzadeh, Aytak Javid Nejad.
Yapımcı Firma : Hüzzam Sinemacılık (Mustafa Güneş, Amir Şahab Razaviyan, Sara Ahmadi)
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : Genel
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır