Haftanın Yeni Filmleri 29.03.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 05.02.2019 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Bill Oberst Jr
 

 

Jumbo
Zoo Wars

Bahar Geliyor! Ve Jumbo için, kasaba fil kasabası zamanıdır. Yıllık geleneksel heceleme yarışması zamanı! Jumbo’nun en iyi arkadaşları minik ve Weldon epey mesai harcamak zorundadırlar. Bu büyük buluşma ve organizasyon için kasabanın dahi çocuğu Bert’i yenmek zorundadırlar. Bert’in amcası [Bay Hollis] yerel bir kasabada iş adamıdır. Bay Hollis bir filin onun değerli yeğenine karşı rakip olacağından dolayı pek mutlu değildir. Bu yüzden orman doktorundan yardım istemektedir. Doktor Jumbo için lanetli bir reçete hazırlar. Büyük Kötü Kurt Magnus bir lanete sebep olur ve Jumbo hafızasını kaybetmeye başlar. En basit şeyleri bir hatırlayamaz.Jumbo bu durumdan dolayı çok üzgün olduğu için yarışmadan çekilmek ister. Arkadaşları ise Jumbo’nun yarışmadan çekilmesini Kabul etmezler. Jumbo’nun arkadaşları büyük T adlı bir dinozordan yardım almak isterler, bakalım büyük T, Jumbo’nun hafızasını geri kazanabilmesi için yardımı dokunacak mıdır?

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Animation
Süre : 75 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : James Snider, Evan Tramel.
Senaryo : BC Furtney
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Mostafa Amin
Kurgu : Robert Hamilton
Sanat Yönetimi : Jennifer Furtney
Oyuncular : Seslendirme: Thomas Freeley, Bobbi Maxwell, Bill Oberst Jr., Maria Petrano, Carmen Piroli, Kj Schrock, Chen Tsung, Jacob Whiteshed.
Yapımcı Firma : WOWNow Entertainment
İthalatçı Firma : Vişne Prodüksiyon
Dağıtımcı Firma : CJ Entertainment Turkey
Sınıflandırma : Genel
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır