Haftanın Yeni Filmleri 21.06.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 10.01.2017 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Justin Price
 

 

13. Cuma
The 13th Friday

Bir kadın mülteci dünya dışı başka aleme bir kapı açar. Eski şeytani cihazı fark eder. Birçok kilise onun kötü kabus oluşturulmasını açıklamak zorunda olduğundan bahseder. Başarısız girişimden sonra karanlık bir varlık 13. Cuma günü eve girer. Heyecan arayan bir grup arkadaşıyla evi keşfetmek için yolculuğa çıkarlar. Amaçları sadece keşfetmek ve araştırmaktır. Ama bu amaçladıkları şeyin başlarına çok kötü olaylar açacağından habersizlerdir.

Thrill seeking friends return to the place of the most terrifying killer.     

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tarz * : Horror Thriller
Süre : 95 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Justin Price
Senaryo : Justin Price
Müzik : Julian Beeston
Görüntü Yönetimi : Khu
Kurgu : Julian Beeston
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Lisa May, Melissa L. Vega, Victoria Valdez, David E. Cazares, Deanna Grace Congo, Samantha Jo Aramburu, Joseph Daniel Ellis, Johnny R. Llanes, Viviana Ozuna, Kristina Rev, Antonio Villarreal, Jose Zuniga.
Yapımcı Firma : Pikchure Zero Entertainment (Khu, Justin Price.)
İthalatçı Firma : Vişne Production
Dağıtımcı Firma : CJ Entertainment Turkey
Sınıflandırma : 15+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır