Haftanın Yeni Filmleri 21.06.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.06.2019 - Turkey)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Sultan Nil Turan
 

 

Kalpten Gerdanlık
Kalpten Gerdanlık

Yönetmenliğini ve senaristliğini Sultan Nil Turan’ın yaptığı ve asıl amaçlarının meme kanserine farkındalık yaratmak olan “Kalpten Gerdanlık” adlı sinema film meme kanserinde erken teşhisin öneminden bahsediyor. Uzun süren çekimlerin ardından montaj aşamasına geçilen filmde hastalıkla mücadele eden veya geçmişte yakalandığı kanseri atlatan isimler de rol aldı. 

Ünlü bir takı tasarımcısı olan Akın, insan kalbi kullanarak yapacağı bir gerdanlık tasarlar ve tasarımını gerçekleştirmek için de cinayetler işlemeye başlar Tasarımını tamamlamadan polise yakalanmak istemeyen Akın’ın, öldürdüğü her kurbanıyla, geçmişe dayanan dolaylı bir ilişkisi vardır.

www.kalptengerdanlik.com

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Thriller
Süre : 88 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Sultan Nil Turan
Senaryo : Sultan Nil Turan
Müzik : Grup Feza
Görüntü Yönetimi : Erdi Yaygun
Kurgu : Erdi Yaygun
Sanat Yönetimi : Ferhat Çetin, Nurseren Tor.
Oyuncular : Soydan Soydaş, Tayfun Sav, Suavi Eren, Gizem Nur Doğa, Eray Akıncı, Altuğ Seçkiner, Bilge Yalçınkaya, Recep Aydın, Gizem Nur Doğa.
Yapımcı Firma : Turano Film (Emine Turan)
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma : 15+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır