Haftanın Yeni Filmleri 28.06.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 04.07.2018 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Marie Monge
 

 

Ateşle Oynayanlar
Joueurs
Treat Me Like Fire

Paris’te babasının kafesinde çalışan Ella’nın sakin ve sıradan bir hayatı vardır; ta ki garson olarak çalışmaya başlayan Abel ile tanışana kadar. Ella’nın Abel’e hissettiği karşı konulamaz çekim, genç kadına Paris’in yeraltı kumarhanelerinin ve heyecan dolu bir dünyanın kapılarını açar.

When Ella meets Abel, her life changes. In the wake of this elusive lover, the girl will discover the cosmopolitan Paris and underground gaming circles, where adrenaline and money reign. First a bet, their story is transformed into a devouring passion.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Drama
Süre : 105 dakika
Ülke : Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Marie Monge
Senaryo : Romain Compingt, Julien Guetta, Marie Monge.
Müzik : Nicolas Becker, Maxence Dussère.
Görüntü Yönetimi : Paul Guilhaume
Kurgu : François Quiqueré
Sanat Yönetimi : Ohona Pitolin
Oyuncular : Tahar Rahim, Stacy Martin, Bruno Wolkowitch, Karim Leklou, Marie Denarnaud, Jean-Michel Correia, Henri-Noël Tabary, Jonathan Couzinié, Roman Kossowski, Alassane Traore, Djemel Barek, Jonas Dinal, Nicolas Retabi, Mahault Mollaret, Romy Baziz, Barnabé Castanié, Leticia Gutiérrez, Serge Burlon, Rafik Redjen, Nicolas Lévy, Virginie Montel, Milinko Spasojevic, Line Phé, Sandrine Guilbaut, Sébastien Chauveau, Dorian Blayac, Faty Sy Savanet, Angelo Aybar, Nathan Benhamou, Shuengit Chow.
Yapımcı Firma : The Film
İthalatçı Firma : Mars Production
Dağıtımcı Firma : BS Dağıtım
Sınıflandırma : 15+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır