Haftanın Yeni Filmleri 05.07.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 12.01.2018 - Vietnam)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Lawrence Fowler
 

 

Bebeğin Laneti
Curse of the Witch’s Doll

Açıklanamaz bir dizi etkinlik sonrasında Adeline Grey perili bebek; intikamcı bir cadı ruhuna sahip olduğuna inanmaktadır.Onun kayıp kızı yeniden bir araya gelmek umudundadır ve bunun hayali ile yaşamaktadır,çare olmak istemektedir.Adaline Lanetli Bebeğin intikamını almak ve şeytanı yok etmeye çalışmaktadır.

After a series of inexplicable events, Adeline Gray believes a haunted doll possesses the soul of a vengeful Witch. To have any hope of being reunited with her missing daughter, she knows she must defeat the evil curse of The Witch's Doll. 

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Horror Thriller
Süre : 95 dakika
Ülke : İngiltere
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Lawrence Fowler
Senaryo : Lawrence Fowler
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Isaac Gallego
Kurgu :
Sanat Yönetimi : Ruby Rawlings
Oyuncular : Helen Crevel, Philip Ridout, Layla Watts, Neil Hobbs, Claire Carreno, Michelle Archer, Robert Ansell, William Frazer, Laura Janes, Ethan Taylor.
Yapımcı Firma : Up A Notch Productions
İthalatçı Firma : Vişne Production
Dağıtımcı Firma : Cj Entertainment Turkey
Sınıflandırma : 15+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır