Haftanın Yeni Filmleri 16.08.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 01.05.2019 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Guillaume Canet
 

 

Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor
Nous finirons ensemble
Little White Lies 2

Oyuncu ve yönetmen Guillaume Canet’nin 2010’da çektiği “Little White Lies”’daki karakterlerin 8 sene sonraki hayatını anlatan filmde; karakterlerimiz, Max’ın sürpriz doğum günü için bir araya gelir.

The result of the small handkerchiefs "Petits mouchoirs", 7 years later. The band, which erupted, is found on the occasion of the anniversary surprise organized for Max. 

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Drama
Süre : 135 dakika
Ülke : Fransa Belçika
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Guillaume Canet
Senaryo : Guillaume Canet, Rodolphe Lauga.
Müzik : Emmanuel Ferrier
Görüntü Yönetimi : Christophe Offenstein
Kurgu : Hervé de Luze
Sanat Yönetimi : Philippe Chiffre
Oyuncular : François Cluzet, Marion Cotillard, Gilles Lellouche, Laurent Lafitte, Benoît Magimel, Pascale Arbillot, Valérie Bonneton, José Garcia, Mikaël Wattincourt, Jean Dujardin, Tatiana Gousseff, Joël Dupuch, Hocine Mérabet, Jeanne Dupuch, Marc Mairé, Ilan Debrabant, Philippe Vieux, Gwendoline Hamon, Karim Adda, Jean-René Privat, Pauline Tantot, Mathilde Tantot, Clémence Rochefort, Charlotte Pezres, Xavier Alcan, Alexandra Mercouroff, Michel Théboeuf, Jean-Christophe Pagnac, Christa Fromet, Philippe Canet, Olivier Lafitte, Bernadette Lescarret, Charline Benois Thorel, Eden Sénéchault, Mathilde Monteil, Tristan Doublecourt, Noa Junca, Jean-Marc Valenti, Patrice Trébier, Stéphane Gehin, Nicolas Goutin, Damien Mouttet, Jérôme Goldet, Marie Barthélémy, David Charbonnel, Frédéric Lescarret, Philippe Sanchez, Mehdi Allalli.
Yapımcı Firma : Les Productions du Trésor
İthalatçı Firma : Mars Production
Dağıtımcı Firma : BS Dağıtım
Sınıflandırma : 13+ 15A
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır