Haftanın Yeni Filmleri 16.08.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 16.08.2019 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Elise Duran
 

 

Sır Tutabilir misin?
Can You Keep a Secret?

Emma Corrigan’ın hepimiz gibi sırları vardı. Ama bir gün hepsini uçakta tanıştığı bir yakışıklıya anlatıverdi. Aslında sırlarımızı bir daha hiç görmeyeceğimiz birine anlatmamız oldukça doğal. Tabii onun bir yabancı olmadığını öğrenirsek işler biraz karışabilir.

Thinking they're about to crash, Emma spills her secrets to a stranger on a plane. At least, she thought he was a stranger...Until she later meets Jack, her company's young CEO, who now knows every humiliating detail about her. Based on the blockbuster NYT bestseller.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Romance Comedy
Süre : 94 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Elise Duran
Senaryo : Peter Hutchings, Sophie Kinsella.
Müzik : Jeff Cardoni
Görüntü Yönetimi : Autumn Eakin
Kurgu : Nathaniel Krause, Jason Nicholson.
Sanat Yönetimi : Lisa Myers, Joshua Petersen.
Oyuncular : Alexandra Daddario, Tyler Hoechlin, Laverne Cox, Kimiko Glenn, Sunita Mani, Judah Friedlander, Courtney Gonzalez, Sam Asghari, Kate Easton, Bobby Tisdale, Ashlyn Alessi, Olga N. Bogdanova, David Ebert, Lexa Hayes, Austin Ferris, Vinnie Velez, Chris LeMonda, Yedoye Travis, Rebeca Martinez, Kortnee Simmons, Willis Williams, Nacia Walsh, Eddie Carroll, Leon Gonzalez, Talha Khan, Ray Faiola, Kate Welshofer, Amanda Silvestri, Thomas Hatz, Andy Animal, Joseph Koval.
Yapımcı Firma : BCDF Pictures, Big Indie Pictures.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 7+ 13A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır