Haftanın Yeni Filmleri 06.09.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 05.06.2019 - Danimarka)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Ali Abbas Zafar
 

 

Bharat
Bharat

Bharat 8 yaşındayken ailesiyle birlikte hayatlarını kurtarmak için evlerini terk ederken, tam trene binecekleri sırada kardeşini kaybeder. Onu aramak için geride kalan babasına, ailesine her zaman göz kulak olacağına dair söz verir ve ailesinin kalanıyla yola devam eder. Hayat ona farklı farklı engeller çıkarsa da Bharat, bu sözünü tutmak, babasını ve kız kardeşini bulmak için elinden geleni yapar. Azmi ve sadakatiyle hayatındaki herkese ilham olan Bharat hayata bağlılığını ve umudunu asla yitirmez. Ailesinin geçimini sağlamak için, herkesi kendine hayran bıraktığı renkli sirkten cesaretiyle kendini kanıtladığı deniz kuvvetlerine kadar uzanan hayatıyla Bharat, izleyenlere heyecanlı, duygulu ve eğlenceli olduğu kadar umut da veren bir hikaye sunuyor.

At the cusp of India's birth as an Independent nation, a family makes an arduous journey to freedom at a cost. A young boy Bharat, makes a promise to his Father that he will keep his family together no matter what.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Action Drama
Süre : 150 dakika
Ülke : Hindistan
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Ali Abbas Zafar
Senaryo : Su-jin Park, Varun V. Sharma, Ali Abbas Zafar.
Müzik : Vishal Dadlani, Julius Packiam, Shekhar Ravjiani.
Görüntü Yönetimi : Marcin Laskawiec
Kurgu : Rameshwar S. Bhagat
Sanat Yönetimi : Rajnish Hedao
Oyuncular : Salman Khan, Katrina Kaif, Sunil Grover, Jackie Shroff, Sonali Kulkarni, Kashmira Irani, Aashif Sheikh, Disha Patani.
Yapımcı Firma : Latina Pictures, Reel Life Production, Salman Khan Films, T-Series.
İthalatçı Firma : Filmartı
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 7+ 13A
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır