Haftanın Yeni Filmleri 20.09.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 18.09.2019 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe DublajImax,  

James Gray
Film İle İlgili Makaleler
Başak Tuncel - Gökteki krallık yıkıldı mı?
 

 

Yıldızlara Doğru
Ad Astra

McBride isimli bir astronotun 20 yıl önce uzayda hayat aramak için çıktığı görevde kaybolan babasını galakside aramaya başlamasını ve gezegenimizdeki hayatı tehdit eden bir gizemi çözmek için güneş sisteminin dışına yaptığı yolculuğu konu ediniyor. Bu yolculuk, insanoğlunun doğasını ve kozmoztaki yerimizi açığa çıkarıyor.

Astronaut Roy McBride travels to the outer edges of the solar system to find his missing father and unravel a mystery that threatens the survival of our planet.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Adventure Drama Mystery
Süre : 122 dakika
Ülke : Brezilya Amerika Birleşik Devletleri Çin Halk Cumhuriyeti
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : James Gray, Dan Bradley.
Senaryo : James Gray, Ethan Gross.
Müzik : Max Richter
Görüntü Yönetimi : Hoyte Van Hoytema
Kurgu : John Axelrad, Lee Haugen.
Sanat Yönetimi : Kevin Constant, Alison Sadler, David Scott, Gary Warshaw.
Oyuncular : Brad Pitt, Liv Tyler, Ruth Negga, Tommy Lee Jones, Donald Sutherland, Anne McDaniels, John Ortiz, Kimberly Elise, Greg Bryk, Loren Dean, Halszka Kuza, John Finn, Kimmy Shields, Kayla Adams.
Yapımcı Firma : New Regency Pictures, Bona Film Group, Keep Your Head MadRiver Pictures, Plan B Entertainment, RT Features, Regency Enterprises, Twentieth Century Fox.
İthalatçı Firma : The Moments Entertainment
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 7+ 13A
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır