Haftanın Yeni Filmleri 01.11.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 04.06.2019 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Joseph Kelly
 

 

Palyaço
Clown Motel: Spirits Arise
Clown Motel

Palyaço Moteli, Las Vegas'tan eve dönen eski bir hayaletli, karabasanlı bir kasabadır. Andabachelorette partisinden gelen bir grup karabasan, hayalet avcısını izler. Gruplar bir araya geldiğinde, yanlışlıkla motelin gerçekten olup olmadığını keşfetmeye başlarlar. Palyaçolar tarafından terk edilmiş ve perili, karabasanlarla dolu palyaçoların ruhları, bir zamanlar orada yaşamıştır.

Clown Motel follows a group of ghost hunters, coming from an old ghost town and a bachelorette party, returning home from Las Vegas. When the groups meet up, by mistake, they're left to discover if the motel is really abandoned and haunted by the souls, of the clowns, that once lived there.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Horror
Süre : 95 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Joseph Kelly
Senaryo : Joseph Kelly
Müzik : Jonathan Price
Görüntü Yönetimi : Joe Lujan
Kurgu : David W. Bailey
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Martin Klebba, Tony Moran, Ari Lehman, Julie Anne Prescott, Chalet Lizette Brannan, Angeline Mirenda, Joseph Kelly, Amanda Kott, Rachael Christenson, Donald Schell, Angela Joseph, Elinor Price.
Yapımcı Firma : A Shadow in the Dark Productions, Land of NOD Productions. (Joseph Kelly, Alyssa Leonard)
İthalatçı Firma : Vişne Production
Dağıtımcı Firma : CJ Entertainment Turkey
Sınıflandırma : 18+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır