Haftanın Yeni Filmleri 13.12.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 05.02.2019 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  
 

 

Sevimli Sihirbazlar
Groundhog Dave

Fernville'de ilkbahar zamanıdır. Bu orman hayvanlarının şarkı söyleme becerilerini gösterecekleri yıllık yetenek şovu zamanıdır! Kuşlardan Marshall ve Mimi şovun favorisidir, ancak yerel müzik gurusu Marlon Pintop durumdan pekte memnun değildir!Kuşların aralarındaki tatlı atışmaların sonu nereye varacaktır bilinmemektedir.Maceraya hazır olun!

Eğlenceyi seven Mevsim Sihirbazı, hava durumunu tahmin etmek için kulübesinden çıktı... sadece sevgili Bucketville kasabasının değiştiğini keşfetmek için! Çiçek açan çiçeklerin aroması yerini talaş kokusuyla değiştirdi ve gökyüzü bulutlu! M. Sihirbazı ve arkadaşları korkunç haberi ortaya çıkardılar: Bay Karınca yiyen kasabayı yeni almamış ve büyük bir alışveriş merkezine dönüştürmeyi planlıyor! 

Fun-loving Groundhog Dave has come out of his shack to predict the weather...only to discover his beloved town of Bucketville has changed! The aroma of blooming flowers has been replaced by the smell of sawdust, and the sky is cloudy with smog! Dave and his friends uncover dire news: Mr. Whatnot the anteater has just bought the town and plans to transform it into a big shopping center!                   

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tür * : Animation
Süre : 70 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : James Snider
Senaryo : BC Fourteen
Müzik :
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Mostafa Amin
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Seslendirme: Todd Quills, Jeremy Rottinger, James Snider, Mostafa Amin, BC Fourteen.
Yapımcı Firma : WOWNow Entertainment (Alejandra Riboira, Ryan Ardent)
İthalatçı Firma : Vişne Production
Dağıtımcı Firma : CJ Entertainment Turkey
Sınıflandırma :
Editör : (2/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt9251614/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır