Haftanın Yeni Filmleri 20.12.2019

» Sinemalar ve Seanslar
 Kültür Bakanlığı Desteği  

Kenan Korkmaz
 

 

Beyaz Hüzün
Beyaz Hüzün

Çerkes sürgününde, annesi ile birlikte Osmanlı topraklarına sığınan Abrek, annesinin ölümünden sonra bir Osmanlı askeri olarak cepheden cepheye koşmuş ve nihayet Sarıkamış harekatı için 33. Tümenle birlikte yola çıkmıştır. Çıkan bir çatışmada tümenle yolları ayrılan Abrek ya kimsenin görmediği, bilmediği yerlere doğru koşup kaçacak ya da son nefese ve son ere kadar direnerek Sarıkamışa ulaşacak.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tür * : Drama War History
Süre : 118 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Kenan Korkmaz
Senaryo : Kenan Korkmaz
Müzik : Yıldıray Gürgen
Görüntü Yönetimi : Erol Civan
Kurgu : Semih Gülcüoğlu
Sanat Yönetimi : Nezih Dikişçioğlu
Oyuncular : Kenan Korkmaz, Murat Yatman, Duygu Poyraz, Şenol Kara, Edip Tutal, Ali Poyraz, Yavuz Gürbüz, Serdar Türk, Musa Has, Mehmet Mayda, Emrah Girgin.
Yapımcı Firma : Ekol Yapım (Abdurrahman Korkmaz)
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma :
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır