Haftanın Yeni Filmleri 01.01.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 20.12.2019 - Avustralya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Wilson Yip (soldaki)
 

 

Ip Man 4: Final
Yip Man 4

Dövüş sanatını kötüye kullananlara karşı savaş açan Ip Man güç, ustalık ve tevazüyü birleştirerek bir çok öğrenci yetişirmiş, yaşayan en büyük ustadır. Bruce Lee ile Ip Man 3'teki karşılaşmalarının ardından büyük bir merak uyandıran ikilinin arasında yaşanacaklar son bölümde tüm sorulara cevap verecek.

The Kung Fu master travels to the U.S. where his student has upset the local martial arts community by opening a Wing Chun school.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tür * : Action Biography Drama
Süre : 105 dakika
Ülke : Hong Kong Çin Halk Cumhuriyeti
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Wilson Yip
Senaryo : Edmond Wong, Lai-Yin Leung, Tai-lee Chan.
Müzik : Kenji Kawai
Görüntü Yönetimi : Siu-Keung Cheng
Kurgu : Ka-Fai Cheung
Sanat Yönetimi : Niina Topp
Oyuncular : Donnie Yen, Scott Adkins, Kwok-Kwan Chan, Chris Collins, Vanness Wu, Yue Wu, Nicola Stuart-Hill, Grace Englert, Vanda Margraf, Kent Cheng, David Johnson Wood, Mark Strange, Jim Liu, Debra Tennant, Steven Dasz, Ka-nin Ngo, Awale Abdillahi, Zachary Ladkin, Jason Redshaw, Darren Leung, Khariis Ubiaro, Adrian Wheeler, John F. Cruz, Nico Amedeo, Amin Jaafoura, Troy Sandford.
Yapımcı Firma : Bullet Films, Mandarin Motion Pictures, Shanghai Bona Cultural Media.
İthalatçı Firma : BG Filmcilik
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma :
Editör : (3/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt2076298/?ref_=fn_al_tt_1

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır