Haftanın Yeni Filmleri 03.01.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 30.08.2019 - Estonya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Gavin Hood
 

 

Resmi Sırlar
Official Secrets

Yıl 2003. İngiltere ve ABD’deki politikacılar Irak’ı istila etmeye uğraşırken, HIM çevirmeni Katharine Gun, BM Güvenlik Konseyi üyelerini savaşa gitmeye zorlamak için, casusluk yapma çağrısı yapan gizli bir e-postayı sızdırır. Devlet Sırları Yasasını çiğnemekle suçlanan ve hapis cezasıyla yüzleşen Katharine ve avukatları, yaptıklarını savunmak için yola çıkarlar. Hayatı, özgürlüğü ve evliliği tehdit altında olan kadın, inandıklarının arkasında durmak zorundadır…

The true story of a British whistleblower who leaked information to the press about an illegal NSA spy operation designed to push the UN Security Council into sanctioning the 2003 invasion of Iraq.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Biography Drama Romance
Süre : 112 dakika
Ülke : İngiltere Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Gavin Hood
Senaryo : Gregory Bernstein, Sara Bernstein, Gavin Hood, Marcia Mitchell.
Müzik : Paul Hepker, Mark Kilian.
Görüntü Yönetimi : Florian Hoffmeister
Kurgu : Megan Gill
Sanat Yönetimi : Ben Clements, Bill Crutcher, Andy Watson.
Oyuncular : MyAnna Buring, Keira Knightley, Ralph Fiennes, Shaun Dooley, Matthew Goode, Matt Smith, Rhys Ifans, Indira Varma, Jeremy Northam, Hattie Morahan, Tamsin Greig, Conleth Hill, Katherine Kelly, Kenneth Cranham, Chris Larkin, Jack Farthing, Monica Dolan, Hanako Footman, John Heffernan, Ray Panthaki, Clive Francis.
Yapımcı Firma : Classified Films, Clear Pictures Entertainment, The Gordon Company.
İthalatçı Firma : Siyah Beyaz Movies
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 13+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır