Haftanın Yeni Filmleri 03.01.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 12.07.2019 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Jeremy Solterbeck
 

 

2177: Hackerları
2177: The San Francisco Love Hacker Crimes

Bir insan geçmişi ile ilgili hiç bir hatırası olmadan uyanır.Birden bire suikastçısı ile kaçarken kendisini bulur.Sert havalı bir polis memuru olan karısı onu bulmak için umutsuzca bir arama başlatır fakat bu macera onun kariyerine son verebilecek türdendir. 2177 yılında, San Francisco seri katiller tarafından rahatsız edildi. Hologram dünyasında polis, Demir Katili bulmak için zamana karşı yarışıyor.

A man wakes up after an attempt on his life, with no memory of who he is. He suddenly finds himself on the run with his would-be assassin. His wife, a hard-edged, cool-headed police officer, begins a desperate search to find him. A move that could end her career.A man wakes up after an attempt on his life, with no memory of who he is. He suddenly finds himself on the run with his would-be assassin. His wife, a hard-edged, cool-headed police officer, begins a desperate search to find him. A move that could end her career.        

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Sci-Fi
Süre : 98 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jose Figueroa
Senaryo : Jose Figueroa
Müzik :
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Jeremy Solterbeck
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Sean Patrick Flanery, Dominique Swain, Miracle Laurie, Shane Coffey, K.T. Tatara, Black Thomas, Michael Rose, Kelvin Han Yee, Maria Olsen, Benton Jennings, Bil Dwyer, Barbi Okeefe, Irene Roseen, Louisa Abernathy.
Yapımcı Firma : La Boca Productions LLC (Jose Figueroa, Tina Pavlides)
İthalatçı Firma : Vişne Production
Dağıtımcı Firma : CJ Entertainment Turkey
Sınıflandırma : 13+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır