Haftanın Yeni Filmleri 17.01.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.09.2018 - Norveç)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajBlu-Ray,  

Rasmus A. Sivertsen
 

 

Kirpi ve Saksağan: Sevimli Uzay Kahramanları
Månelyst i Flåklypa
Louis & Luca - Mission to the Moon

Parlak mucit Reodor ve cesur astronot Saksağan Louis Uluslararası Ay Yarışına katılmaya karar verir. Herkes “Bu muhteşem ikilinin yarışı kazanacağını düşünmektedir. Fakat, yolculuk sırasında ortaya çıkan davetsiz misafirler ve sakladıkları sırlar yüzünden işler planladıkları gibi gitmeyebilir. Bu muhteşem ay yarışında, Saksağan Louis ve arkadaşı Kirpi Luca’yı sürprizlerle dolu bir uzay macerası beklemektedir.

In the international race to the moon, the Norwegian mission is led by brilliant inventor Reodor from the village of Flaklypa. With Nolan the Magpie as the brave astronaut, what could possibly go wrong? Quite a bit, actually - on the daring mission, secret passengers are discovered, hidden agendas are revealed, and nothing seems to work out the way it was planned. Nolan and his friend Louis the Hedgehog are in for some surprises on their trip to the moon. This is the third film in the stop-motion trilogy featuring the beloved characters from the Flaklypa universe.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Animation Family
Süre : 80 dakika
Ülke : Norveç
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Rasmus A. Sivertsen
Senaryo : Karsten Fullu
Müzik : Knut Avenstroup Haugen
Görüntü Yönetimi : Janne Karin Hansen, Morten Skallerud.
Kurgu : Rasmus A. Sivertsen, Zaklina Stojcevska.
Sanat Yönetimi : Paul Mathot
Oyuncular : Seslendirme: Kari Ann Grønsund, Trond Høvik, Per Skjølsvik, Kåre Conradi, John F. Brungot, Fridtjov Såheim, Bjarte Hjelmeland.
Yapımcı Firma : Sola Media
İthalatçı Firma : Özen Film
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma : 6A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır