Haftanın Yeni Filmleri 21.02.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 19.02.2020 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Chris Sanders
 

 

Vahşetin Çağrısı
The Call of the Wild

Jack London’ın  aynı isimli romanından uyarlanan filmde bir kızak köpeğinin Alaska’da hayatta kalma mücadelesine şahit oluyoruz.

A sled dog struggles for survival in the wilds of the Yukon.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Adventure Drama Family
Süre : 110 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Chris Sanders
Senaryo : Michael Green
Müzik : John Powell
Görüntü Yönetimi : Janusz Kaminski
Kurgu : David Heinz, William Hoy.
Sanat Yönetimi : Vlad Bina, Andrew Max Cahn, Jason T. Clark, Iain McFadyen.
Oyuncular : Harrison Ford, Omar Sy, Cara Gee, Dan Stevens, Bradley Whitford, Jean Louisa Kelly, Michael Horse, Karen Gillan, Colin Woodell, Micah Fitzgerald, Heather McPhaul, Adam Fergus, Stephanie Czajkowski, Abraham Benrubi, Thomas Adoue Polk, Raven Scott, Brad Greenquist, Benjamin Hoffman, Alexander Schoenauer, Aria Lyric Leabu, Salem Meade, Greg Tarzan Davis, Jamie Bock, Karl Makinen.
Yapımcı Firma : 3 Arts Entertainment, Twentieth Century Fox Animation, Twentieth Century Fox.
İthalatçı Firma : The Moments Entertainment /TME
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 6+ 10A
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır