Haftanın Yeni Filmleri 21.02.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 04.12.2019 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Elia Suleiman
 

 

Burası Cennet Olmalı
It Must be Heaven
It Must Be Heaven

Filmin yapımcısı Elia Süleyman, farklı şehirlere seyahat eder ve anavatanı olan Filistin ile beklenmeyen pek çok paralellik bulur.

Filmmaker Elia Suleiman travels to different cities and finds unexpected parallels to his homeland of Palestine.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Comedy
Süre : 97 dakika
Ülke : Fransa Katar Almanya Kanada Türkiye Filistin
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Elia Suleiman
Senaryo : Elia Suleiman
Müzik : Steve Bouyer, Pascal Mayer.
Görüntü Yönetimi : Sofian El Fani
Kurgu : Véronique Lange
Sanat Yönetimi : David Gaucher
Oyuncular : Ali Suliman, Elia Suleiman, Holden Wong, Robert Higden, Sebastien Beaulac, François Girard, Basil McKenna, Alain Dahan, Aldo Lopez, Stephen Mwinga, Natascha Wiese, Raia Haidar, Kamil Silbak, Mathieu Samaille.
Yapımcı Firma : Rectangle Productions, Nazira Films, Pallas Film, Possibles Média, Zeyno Film, Abbout Productions, Wild Bunch. (Thanassis Karathanos, Michel Merkt, Serge Noel)
İthalatçı Firma : Zeyno Film
Dağıtımcı Firma : BS Dağıtım
Sınıflandırma : 6+ 10A
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır