Haftanın Yeni Filmleri 21.02.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 09.01.2020 - İsrail)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Miguel Arteta
 

 

Patron Gibi
Like a Boss

Patron Gibi, birlikte şirket kuran iki arkadaşın hikayesini konu ediyor. Mia ve Mel, yakın arkadaş olan iki genç kadındır. Hayatlarına farklı bir yön vermek isteyen arkadaşlar, birlikte bir kozmetik şirketi kurmaya karar verir.

Two friends with very different ideals start a beauty company together. One is more practical while the other wants to earn her fortune and live a lavish lifestyle.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Comedy
Süre : 83 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Miguel Arteta
Senaryo : Sam Pitman, Adam Cole-Kelly.
Müzik : Christophe Beck
Görüntü Yönetimi : Jas Shelton
Kurgu : Jay Deuby
Sanat Yönetimi : Theresa Guleserian
Oyuncular : Rose Byrne, Salma Hayek, Lisa Kudrow, Tiffany Haddish, Jessica St. Clair, Jennifer Coolidge, Ryan Hansen, Billy Porter, Ari Graynor, Jimmy O. Yang, Karan Soni, Natasha Rothwell, Catherine Parker, Melissa Saint-Amand, Jacob Latimore, Caroline Arapoglou, Lana Young, Mallory Mckenzie, Vanessa Merrell, Aaron Dominguez, Colby Lopez, Veronica Merrell, Catherine Carlen, India Batson, Sheril Rodgers, Christina D. Miller.
Yapımcı Firma : Paramount Pictures
İthalatçı Firma : UIP Turkey
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 13+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır