Haftanın Yeni Filmleri 21.02.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 18.12.2019 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Eric Cazes
 

 

Vikingler: Büyük Macera
Vic the Viking and the Magic Sword

Kendilerine has kültürleri, birbirleriyle kurdukları bağlar ve farklılıklarıyla çok sevdiğimiz Vikingler'in animasyon filmi 21 Şubat'ta vizyona girecek. Sevilen çizgi dizi serisinin yaratıcıları tarafından beyaz perdede ilk kez izleyeceğimiz animasyon filmi; aile sevgisi, dostluk ve cesaret temalarıyla dikkat çekiyor. 1980'li yıllarda Türkiye'de ilk kez yayınlanan ve çok sevilen çizgi filmler listesinin başında yer alan Vikingler o günden bugüne bir çok kuşağın beğenisini kazanmaya devam ediyor. Viki ve dostları Ylvi, Squirrel, Leif şef Halvar ve ekibiyle bilirkte yepyeni bir maceraya yelken açacaklar üstelik Viki'nin annesi Ylva'yı kurtarmak için!

Vic dreamsof going on an adventure with the Viking crew. But Halvar, his father thinks he is too frail to be part of such a dangerous journey. When VicAs mother, Ylva, is accidentally turned into a golden statue by he magical sworl of Loki. Halvar and his crew have no choice but to sail to the forges of Loki, beyond the end of the world in order to destrory the sworl and bring Ylva back to life.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tür * : Animation
Süre : 77 dakika
Ülke : Almanya Fransa Belçika
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Eric Cazes
Senaryo : Éric Cazes, Sophie Decroisette, Oliver Huzly, Frédéric Lenoir.
Müzik : Ute Engelhardt
Görüntü Yönetimi : Julien Broyant, Yatin Detroja.
Kurgu : Océane Eysséric
Sanat Yönetimi : Valérie Hadida, Jola Kudela, Jan Van Rijsselberge.
Oyuncular : Seslendirme: Tim Bentinck, Dietmar Bär, Konrad Bösherz, John Chancer, Ken Duken, Simon Fellows, Owen Frost, David Goudge, Michael Hanratty, Matt Kelly, Matt Ian Kelly, Aletta Lawson, Malu Leicher, Alex McMorran, Tim McMullan, Declan Miele-Howell, Dan Russell, Eva Savage, David Schaal, Violet Tucker Steel, Roland Stone, Julius Weckauf.
Yapımcı Firma : Studio 100 Animation, Studio 100 Media, Belvision.
İthalatçı Firma : BG Filmcilik
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt8065768/?ref_=nv_sr_srsg_0

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır