Haftanın Yeni Filmleri 14.08.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.11.2008 - Japonya)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Metin Güngör
 

 

Kahramanlar
The Fists of Righteous Harmony

The Fists of Righteous Harmony is a group of centuries-old crime fighters that use highly developed fighting techniques and psychic ability to fight crime. The Dark Monk, a fallen monk of the Franciscan order has resurfaced from the criminal underground to wreak havoc on the lives of the innocent. He has contracted the assassin Franco Gungori to eliminate the Fists beginning with Syko, whose psychic abilities enable the Fists to fight crime. Sister police detectives Andrea and Tiffany are distrustful of the ways of the Fists and vow to stop them, suspecting that they are connected to Franco Gungori who has also assassinated their father. With a corrupt police force in league with the drone-like Gang of the Black Mask the Fists are lucky to survive. After a series of events, the Fists must go into hiding and attempt to learn a secret Taoist martial arts technique in order to restore balance to the world.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2008
Tarz * : Action Adventure Crime
Süre : 95 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Aaron Huisenfeldt, Joe Saldana, Metin Güngör.
Senaryo : Aaron Huisenfeldt, Joe Saldana.
Müzik : George Shaw, Jonathan Williams.
Görüntü Yönetimi : Aaron Huisenfeldt, Joe Saldana.
Kurgu : Joe Saldana, Aaron Huisenfeldt.
Sanat Yönetimi : Aaron Huisenfeldt, Joe Saldana.
Oyuncular : Andrew Hwang, Siso Kamburov, Joe Saldana, Aaron Huisenfeldt, Metin Güngör, Pat Toohey, Andrea Jackson, Tiffany McClintock, Gregory Martin, Dave Marandola, Arlan Jewell, Elizabeth Spilker, Stephen Oyoung.
Yapımcı Firma : Barking Tiger Productions, QuickJam Pictures. (Aaron Huisenfeldt, Joe Saldana)
İthalatçı Firma : MGF Prodüksiyon
Dağıtımcı Firma : B Kare Film
Sınıflandırma : 16+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır