Haftanın Yeni Filmleri 11.09.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 11.09.2020 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Cihan Sağlam
 

 

Uzun Zaman Önce
Uzun Zaman Önce
Long Time Ago

Ahmet (32), kasabada bir kuaför dükkânı işleten Sevgi (30)’yle evlidir. İkilinin evlilikleri bir süredir yolunda gitmemektedir ve Ahmet, eşinin kendisini aldattığından şüphelenmektedir. Bu güvensiz ve endişeli hal, kasabaya gelen bir yabancının Ahmet tarafından fark edilmesiyle zirveye ulaşır. Bir gece yarısı, kasabanın uzağındaki köhne bir gaz istasyonunda bulunan Mehmet’in telefonu çalar. Arayan korku ve panik içerisindeki Ahmet’tir. Mehmet, kardeşine yardım etmekten başka çaresi olmadığını anlar. Bu uzun ve karanlık gecede iki kardeş, kendilerini beklenmedik bir şekilde işledikleri cinayetin ortasında bulur.

Ahmet is married to Sevgi who runs a hair salon in town and their marriage has not been on track for some time. Ahmet suspects his wife has been cheating on him. Ahmet’s in secure and anxious state reaches its peak when he notices a foreigner in town. One midnight, at an old gas station out of town… Mehmet’s phone rings. Ahmet is at the end of the line, panicked and in fear. Mehmet realizes that he has no choice to help his brother. In this long and dark night, the two siblings unexpectedly find themselves in the middle of a homicide they have committed.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tür * : Drama
Süre : 117 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Cihan Sağlam
Senaryo : Cihan Sağlam
Müzik : Uygur Yiğit
Görüntü Yönetimi : Deniz Pişkin
Kurgu : Cihan Sağlam
Sanat Yönetimi : Ufuk Özek
Oyuncular : Onur Dikmen, Serdar Orçin, Nihan Dengiz Okutucu, Reha Özcan, Ümit Çırak, Esra Bezen Bilgin.
Yapımcı Firma : CSC Film, Kuzen Film, Filmada. (Cenk Özçelik, Cihan Sağlam, Cavit Çetin Güner, Armağan Lale)
Dağıtımcı Firma : BS Dağıtım
Sınıflandırma :
Editör : (6/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt10655710/?ref_=nv_sr_srsg_0

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır