Haftanın Yeni Filmleri 11.09.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 01.07.2019 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

David Ryan Keith
 

 

Karanlığın İçinden
The Dark Within

The Dark Within, ebeveynlerinin ortadan yok olmasının arkasındaki sır perdesini aralamaya çabalayan, psişik güçlere sahip bir adamın hikâyesini ele alıyor.Anlamlandıramadığı psişik yetenekleri olan bir adam, ebeveynlerinin ortadan kaybolmasını çözmek için her şeyin başladığını düşündüğü yere geri döner.

A disturbed man with unknown psychic abilities tries to unravel the mystery of his parents' disappearance while battling his own demons.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Horror
Süre : 88 dakika
Ülke : İngiltere
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : David Ryan Keith
Senaryo : Paul Flannery, David Ryan Keith.
Müzik : Niall Mathewson
Görüntü Yönetimi : David Ryan Keith
Kurgu : David Ryan Keith
Sanat Yönetimi : Hayley Tinline
Oyuncular : Kendra Carelli, Paul Flannery, HemDee Kiwanuka, Lisa Cameron, Mark Wood, Niko Foster, Stephanie Lynn Styles, Olivia Murray, Liam Matheson, Gavin Park, Miller Caleb, Caleb Johnston-Miller, Harry Willis Fleming.
Yapımcı Firma : 2nd Nature Films, Chasing Butterflies Pictures, Clear Focus Movies, Popcorn and Soda Productions.
İthalatçı Firma : CNS Production
Dağıtımcı Firma : CJ Entertainment Turkey
Sınıflandırma : 16+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır