Haftanın Yeni Filmleri 11.09.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 27.02.2020 - Rusya)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Jason Lei Howden
 

 

Silahlar Fora
Guns Akimbo

Miles, günlerini bilgisayar başından kalkmadan geçiren bir gençtir. Bir gün insanların birbiriyle dövüşmesine aracılık eden Skizm adlı oyun platformunda yanlış insanları sinirlendirince, kendini hiç ummadığı bir belanın ve tehlikeli bir dünyanın içinde bulur. Hala deli gibi aşık olduğu eski kız arkadaşı da bu çete tarafından kaçırılan Miles, ellerine bağlı silahlarla uyanmıştır ve artık yaşamak için öldürmek zorunda olduğu gerçek hayattaki bir oyunun içindedir.

A guy relies on his newly-acquired gladiator skills to save his ex-girlfriend from kidnappers.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Action Comedy
Süre : 98 dakika
Ülke : İngiltere Almanya Yeni Zelanda
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jason Lei Howden
Senaryo : Jason Lei Howden
Müzik : Enis Rotthoff
Görüntü Yönetimi : Stefan Ciupek
Kurgu : Luke Haigh, Zaz Montana.
Sanat Yönetimi : Nick Connor, Hucky Hornberger, Gabriel Kearney.
Oyuncular : Samara Weaving, Daniel Radcliffe, Mark Rowley, Rhys Darby, Ned Dennehy, Natasha Liu Bordizzo, Grant Bowler, Hanako Footman, Mattias Inwood, Milo Cawthorne, Colin Moy, Byron Coll, Edwin Wright, Set Sjöstrand, Jacqueline Lee Geurts.
Yapımcı Firma : Altitude Film Entertainment, Four Knights Film, Hyperion Media Group, Maze Pictures, Occupant Entertainment, Pump Metal Films, The Electric Shadow Company.
İthalatçı Firma : Fabula
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 18+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır