Haftanın Yeni Filmleri 11.09.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 04.03.2020 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe Dublaj4DXÇocuk Filmi,  

Dan Scanlo
 

 

Hadi Gidelim
Onward

İki genç Elf erkek kardeş olan Ian ve Barley Lightfoot (Tom Holland ve Chris Pratt’in sesinden), kaybettikleri babaları ile bir gün daha geçirmek için hiç beklenmedik bir şans elde ettiklerinde, Barley’nin destansı minibüsü Guinevere ile sıra dışı bir yolculuğa çıkarlar. Her macerada olduğu gibi onların da yolculukları sihirle, şifreli haritalarla, aşmanın imkansız olduğu engellerle ve hayallerinin ötesinde keşiflerle doludur. Korkusuz anneleri Laurel ise(Julia Louis-Dreyfus sesinden), oğullarının kaybolduğunu farkettiğinde ise yarı aslan, yarı yarasa, yarı akrep eski savaşçı The Manticore (Octavia Spencer’ın sesinden) ile bir takım olup onları bulmak için yola koyulur. Tehlikelerin yanı sıra bu sihirli gün hayal ettiklerinden çok daha fazlası anlamına gelecektir...

Set in a suburban fantasy world, two teenage elf brothers embark on a quest to discover if there is still magic out there.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Animation Adventure Comedy
Süre : 102 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Dan Scanlon
Senaryo : Dan Scanlon, Jason Headley, Keith Bunin.
Müzik : Jeff Danna, Mychael Danna.
Görüntü Yönetimi : Sharon Calahan, Adam Habib.
Kurgu : Catherine Apple
Sanat Yönetimi : Bert Berry
Oyuncular : Seslendirme: Tom Holland, Barley Lightfoot, Julia Louis-Dreyfus, Octavia Spencer, Mel Rodriguez, Kyle Bornheimer, Lena Waithe, Ali Wong, Grey Griffin, Tracey Ullman, Wilmer Valderrama, George Psarras, John Ratzenberger.
Yapımcı Firma : Walt Disney Pictures, Pixar Animation Studios.
İthalatçı Firma : UIP Turkey
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 6+
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır