Haftanın Yeni Filmleri 25.09.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.08.2020 - Çin Halk Cumhuriyeti)

» Sinemalar ve Seanslar
 Imax,  

Hu Guan
 

 

Sekiz Yüz
Bai Bai
The Eight Hundered

1937 yılında Şangay'da yaşanan gerçek olaylardan uyarlanan film, Japonya'nın zorlu ve işgalci politikalarıyla mücadele eden Çin'in en önemli direnişlerinden birini konu alıyor. Japon ordusuna karşı, Şangay'da bulunan Si Hang deposunu savunan 800 kişilik asker ve sivillerden oluşan grup, Çin halkının umudu ve cesareti haline geliyor.

From the acclaimed filmmaker behind Mr. Six comes a riveting war epic. In 1937, eight hundred Chinese soldiers fight under siege from a warehouse in the middle of the Shanghai battlefield, completely surrounded by the Japanese army.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : War
Süre : 142 dakika
Ülke : Çin Halk Cumhuriyeti
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Hu Guan
Senaryo : Hu Guan, Rui Ge.
Müzik : Rupert Gregson-Williams, Andrew Kawczynski.
Görüntü Yönetimi : Yu Cao
Kurgu : Yiran Tu, He Yongyi.
Sanat Yönetimi : Mu Lin
Oyuncular : Zhi-zhong Huang, Zhang Junyi, Hao Ou, Wu Jiang, Yi Zhang, Qianyuan Wang, Cheng Zhang, Siyu Lu, Chun Du, Vision Wei, Youhao Zhang, Yixin Tang, Jiuxiao Li, Chen Li, Yong Hou, Bai Qing Xin, Jing Liang, Augusta Xu-Holland, Jingwu Ma, Haoming Yu, Xiaoqing Liu, Chen Yao, Ailei Yu, Ryan Zheng, Xiaoming Huang, Xiaoguang Hu, En Bai, Lu Cao, Yunlong Liu, Jiahua Yang, Hideo Nakaizumi, Shuang Gao, Wei Zheng, Dongping Gao.
Yapımcı Firma : Beijing Diqi Yinxiang Entertainment, Huayi Brothers Media.
İthalatçı Firma : BG Filmcilik
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 16+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır