Haftanın Yeni Filmleri 25.09.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 25.08.2019 - Brezilya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Jordan Barker
 

 

Ormandaki Cadı
Witches in the Woods

Ormandaki Cadı, şehirden uzaktaki bir bölgeye gezi düzenleyen bir grup gencin yaşladıklarına odaklanıyor. Üniversitede birinci sınıf öğrencisi olan Jill, şehirden uzakta gerçekleşen bir snowboard gezisine katılır.

Jill, a tenacious UMass freshman, abandons her studies for an off-the-grid snowboarding trip. When their SUV mysteriously becomes lost, temperatures fall and the group dynamic unravels as a virtual and then literal witch hunt begins.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Horror Mystery Thriller
Süre : 90 dakika
Ülke : Kanada
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jordan Barker
Senaryo : Christopher Borrelli, David Lafontaine.
Müzik : Keegan Jessamy, Bryce Mitchell.
Görüntü Yönetimi : Martin Wojtunik
Kurgu : Bruno Rocca
Sanat Yönetimi : Racheal Forbes
Oyuncular : Hannah Kasulka, Craig Arnold, Sasha Clements, Corbin Bleu, Alexander De Jordy, Humberly González, Kyle Mac, Ian Matthews, David Lafontaine, James Gilbert.
Yapımcı Firma : Gearshift Films
İthalatçı Firma : Ela Film
Dağıtımcı Firma : CJ Entertainment Turkey
Sınıflandırma : 16+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır