Haftanın Yeni Filmleri 25.09.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 02.07.2019 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Joe Lujan
 

 

Ölümsüzlerin Savaşı
The Immortal Wars: Resurgence
Immortal Wars 2

Özgürlük savaşı daha yeni başladı. Trikalypse isyancı lider ve bir özgürlük savaşçısı ekibiyle güçlerini birleştirdi. Şimdi Dominion'u yıkmak ve onu dünyaya açmak için savaşmalılar.

The freedom war between Dominion and the rebels has just begun. Trikalypse joins forces with the rebel leader and her team of freedom fighters. They must now fight back to bring Dominion down and expose him to the world.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Action
Süre : 112 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Joe Lujan
Senaryo : Joe Lujan
Müzik : Eric Dyer
Görüntü Yönetimi : Dustin J. Robison
Kurgu : Joe Lujan
Sanat Yönetimi : Ashley Piper
Oyuncular : Eric Roberts, Mindy Robinson, Bill Oberst Jr., Ronnie Nanos, Gabriella Martinez, Ben Stobber, Sheila Krause, Michael Forsch, Taylor Kilgore, Mark Justice, Lindsey Cruz, Joe Lujan, Nailya Shakirova, Christopher Bencomo, Corey Taylor, Shaun Gerardo, Dan Fowlks, Gonzalo Robles, Jackie Gerhardy, Zachariah Waller, Christian Larson, Clay Trimble, Mindy Gilkerson, Raul Limon, Brittany Enos.
Yapımcı Firma : Carcass Studios, Quantum Arc Media.
İthalatçı Firma : Vişne Production
Dağıtımcı Firma : CJ Entertainment Turkey
Sınıflandırma : 13+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır