Haftanın Yeni Filmleri 25.09.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.08.2020 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Kadir Genç
 

 

Cin Baskını
Cin Baskını
The Genie Raid

Yerli korku filmi Cin Baskını, okul arkadaşının başarılarını kıskanan bir kızın ona karşı farklı büyülere başvurmasıyla gelişen olayları konu ediniyor.

The Genie Raid is about the events that happened when Alev, jealous of the success of her school friend Ziynet, used different spells against her.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Horror
Süre : 66 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Kadir Genç
Senaryo : Kadir Genç
Müzik : Serdar Güdücü
Görüntü Yönetimi : Cengizhan Demir
Kurgu : Kadir Genç
Sanat Yönetimi : Oktay Arabacı
Oyuncular : Yağmur Çapal, Neslişah Ertürk, Göknil Gök, Uğur Elaldı, Sanam Rahmani, Helin Bilinler, Aysel Günay, Ergün Günay, Niyazi Ayaydın, Sona Hudarberdiveya.
Yapımcı Firma : Makinist Film (Oktay Arabacı)
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma : 16+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır