Haftanın Yeni Filmleri 02.10.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 26.04.2019 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

David Axe
 

 

Kulübe
Shed

Lise öğrencisi Stan , şartlı tahliye olunca dedesinin vesayitinde , küçük bir kasabada liseye devam etmek zorunda kalır. Kasabanın zorba gençleri ile aralarında gerilimin artması, alkol bağımlısı dedesinin umurunda değildir. Kendine yeni bir hayat kurmaya çalışan Stan, bahçedeki Kulübede ölümcül bir yaratığın yaşadığını öğrenince herkesin hayatını değiştirecek şeytani bir plan uygulamaya karar verir.

Shed is an indie horror movie with skin-stealing monsters. But really, it's about love.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Horror
Süre : 82 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : David Axe
Senaryo : David Axe
Müzik : Matt Akers, Don Crescendo, Mario McClean, Gauge Santiago.
Görüntü Yönetimi : David Axe
Kurgu : David Axe
Sanat Yönetimi : Steve Rice
Oyuncular : Mike Amason, Chelsea Atherton, Katerina Barrie, Aaron Blomberg, Darien Cavanaugh, Sanethia Dresch, Karen Ellett, Caley Fleming, Matthew Gault, Reno Gooch, Stephan Jensen, Leah Jones, Morgan Jones, Tripp Klimka, Cleveland Langdale, Danna Mariee, Len Marini, Emilia Olga, Bradley J. Petit, Gauge Santiago, Adam Stapleton.
Yapımcı Firma : Defiant Productions (Mike Amason, David Axe)
İthalatçı Firma : CNS Production
Dağıtımcı Firma : CJ Entertainment Turkey
Sınıflandırma : 16+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır