Haftanın Yeni Filmleri 23.10.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 16.07.2020 - Almanya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Derrick Borte
 

 

Dengesiz
Unhinged

İşe geç kalan Rachel (Caren Pistorius) trafik ışıklarında yabancı bir adamla (Russell Crowe) kavga eder. Crowe toplum tarafından dışlanmış, güçsüz ve dengesiz bir karakterdir. Dünyada son bir iz bırakmak isteyen yabancı adam onlara ölümcül bir ders vermek için Rachel ve sevdiklerini hedef alır. Her an dengesizleşebilecek bir insana aslında ne kadar yakın olabileceğimizi gösteren bu tehlikeli kedi fare oyununda bizi tahmin edilemez ve dehşet verici bir son bekliyor.

Academy Award winner Russell Crowe stars in Unhinged, a psychological thriller that takes something we've all experienced- road rage - to an unpredictable and terrifying conclusion. Rachel (Caren Pistorius) is running late getting to work when she crosses paths with a stranger (Crowe) at a traffic light. Soon, Rachel finds herself and everyone she loves the target of a man who feels invisible and is looking to make one last mark upon the world by teaching her a series of deadly lessons. What follows is a dangerous game of cat and mouse that proves you never know who you're driving next to. Directed by Derrick Borte, written by Carl Ellsworth and produced by Lisa Ellzey (Warrior, Kingdom Of Heaven), Unhinged co-stars Caren Pistorius (Gloria, Mortal Engines), Gabriel Bateman (Child's Play) and Jimmi Simpson (Westworld, It's Always Sunny in Philadelphia).

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Action Thriller
Süre : 90 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Derrick Borte
Senaryo : Carl Ellsworth
Müzik : David Buckley
Görüntü Yönetimi : Brendan Galvin
Kurgu : Michael McCusker, Steve Mirkovich, Tim Mirkovich.
Sanat Yönetimi : Paul Luther Jackson
Oyuncular : Russell Crowe, Caren Pistorius, Gabriel Bateman, Jimmi Simpson, Austin P. McKenzie, Juliene Joyner, Stephen Louis Grush, Anne Leighton, Devyn A. Tyler, Sylvia Grace Crim, Vivian Fleming-Alvarez, Samantha Beaulieu, Lucy Faust, Scheryl W Brown, Michael Papajohn, Scott Walker, Kriss Fortunato, Richie Burden, Deven MacNair, Gretchen Koerner, Donna Duplantier, Brett Smrz, Andrew Morgado.
Yapımcı Firma : Burek Films, Ingenious, Solstice Studios.
İthalatçı Firma : Mars Entertainment
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 18+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır