Haftanın Yeni Filmleri 13.11.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 13.11.2020 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Kültür Bakanlığı Desteği  

Seyid Çolak
 

 

Kapan
Kapan
Trap

Kapan Beyşehir Gölü içinde yer alan otuzkırk haneli Mada Adası’nda geçiyor. Göl buz tuttuğunda adaya kurt geliyor ve orada bulunan insanlarla yaşam mücadelesi veriyor. Ada halkı bu tehditkâr hayvana kendilerince haklı nedenlerden ötürü çok da misafirperver davranmıyor ve çatışma başlıyor. Bu çatışma aynı zamanda karakterlerin iç dünyasını ortaya çıkaracak olaylara da zemin hazırlıyor.  

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Mystery Adventure
Süre : 83 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Seyid Çolak
Senaryo : Güven Adıgüzel, Seyid Çolak.
Müzik : Ali Saran
Görüntü Yönetimi : İlker Berke
Kurgu : Naim Kanat
Sanat Yönetimi : Alper Eraydın
Oyuncular : Onur Dilber, Münibe Millet, Serkan Altıntaş, Sami Aksu.
Yapımcı Firma : Zürafa Film (Seyid Çolak, Sinan Sertel)
Dağıtımcı Firma : BS Dağıtım
Sınıflandırma : 7+
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır