Haftanın Yeni Filmleri 02.07.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 10.07.2020 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Natalie Erika James
 

 

Azap
Relic

Prömiyerinin gerçekleştirildiği Sundance'te övgü toplayan Relic, bir anda ortadan kaybolan yaşlı annesi Edna'yı bulmak için kızı Sam ile birlikte annesinin evine giden Kay ve sırra kadem basışındaki gibi gizemli bir şekilde geri dönen Edna'nın hikâyesini anlatıyor.

A daughter, mother and grandmother are haunted by a manifestation of dementia that consumes their family's home.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Horror
Süre : 89 dakika
Ülke : Avustralya Amerika Birleşik Devletleri Çin Halk Cumhuriyeti
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Natalie Erika James
Senaryo : Natalie Erika James, Christian White.
Müzik : Brian Reitzell
Görüntü Yönetimi : Charlie Sarroff
Kurgu : Denise Haratzis, Sean Lahiff.
Sanat Yönetimi : Loretta Cosgrove, Marianne Evans.
Oyuncular : Robyn Nevin, Emily Mortimer, Bella Heathcote, Steve Rodgers, Chris Bunton, Robin Northover, Catherine Glavicic, Christina O'Neill, John Browning, Jeremy Stanford, Ellie Dewhurst, Isabella Clegg, Alex Cotterell, Charly Thorn.
Yapımcı Firma : AGBO, Carver Films, Huayi Brothers Pictures, Nine Stories Productions.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 13+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır