Haftanın Yeni Filmleri 02.07.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 02.07.2021 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Nazif Tunç
 

 

Karınca
Karınca

Nakliye kamyonunda şoför olan Şemsi, Güneydoğu yolunda önüne çıkan genç kızı yardım olsun diye İstanbul'a getirir. Fidan'ın canlı bomba eylemlerinde kullanılmak üzere terör örgütü tarafından ayartıldığını çok sonra öğrenen Şemsi, gerçekleştirilecek eylemlerde kızı İstanbul'a getirmekle payı olduğunu düşünür. İnsanlık için ve iyilik olsun diye yaptığı bir işten kötü bir sonuçlar çıkabileceğini düşünen Şemsi vicdani sorumlulukla genç kızı bir felakete yol açmadan aldığı yere sağ esen götürmek derdindedir. Ne olursa olsun karıncayı yuvasına götürecektir...

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tarz * : Drama
Süre : 116 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Nazif Tunç
Senaryo : Halit Karaata, Nazif Tunç.
Müzik : Taner Demiralp
Görüntü Yönetimi : Yerkinbek Ptiraliyev
Kurgu : Necdet Tok, Nazif Tunç.
Sanat Yönetimi : Vugar Aliyev
Oyuncular : Halit Karaata, Hacer Kızılhan, Oktay Dal, Jale Arıkan, Oğuz Tunç, Yaşar Karakulak, Birgen Engin, Turgay Atalay, Müge Çakır Korkut, İbrahim Kalkan, Nazif Uslu, Şahin Çelik, Murat Akdağ.
Yapımcı Firma : Halk Film (Ömer Mirac, Nazif Tunç)
Dağıtımcı Firma : Halk Film
Sınıflandırma : 7+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır